Listopad 2013

Naruto povídky:Eye of the Soul Window (Oko do Duše Okno)

13. listopadu 2013 v 9:54 | Kohakuno-Sama
Gaara se probral a viděl Hinatu jak sedí u jeho postele a čte si knihu kterou jí dal při svém odchodu do Suny.
Gaara: "H-Hinato-sama co tady děláš ? jak to že nejsi s Narutem?" řekl udiveně leč ospale Gaara
Hinata:"Gaara-kun chtěla jsem tu být až se probudíš a zeptat se tě na ten dopis v té knize cos mi dal... proč v něm píšeš že odcházíš protože se nemůžeš dívat jak jsem s Narutem a že jsem stím nepravým?"
Gaara se najednou začervenal jako rajče a vyhrkl jen "protože proto"
Hinata se najednou zasmála a hned na to zrudla jako zralé jablko ,nevěděla co má říct tak jen sklonila hlavu a se slzami v očích řekla "já se s Narutem rozešla jeho zajímá jen Sasuke a Sakura ato že bude Hokage a na mě se ani nepodívá"
Gaara najednou zajásal a když si všiml že to radostné vykřiknutí bylo slyšet až na chodbu zrudnul a schoval se pod deku
Hinata se zasmála a strčila hlavu taky pod deku a koukala se na Gaaru.
Gaara:" ježiš Hinato-sama já jsem se leknul" než to stačil dopovědět Hinata už měla ústa u jeho a chtěla ho políbit Gaara najednou ucuknul a zakřičel "Kankurou pomoc!"
Hinata se najednou zarazila podívala se na Gaaru a řekla "tady jsme jen my dva nikdo jinýtu není"
Gaara najednou začal mumlat "to není dobré není není... já sám s Hinatou v pokoji a navíc eště když se tak krásně červená a má ne sobě ty nádherné bílé šaty které jí dokonale rýsují... vzmuýž se chlape no tak co by ti řekla Temari? "
v tu ránu se Gaarovi zjevila v představách Temari křičící "udělj to pořádně no tak si chlap s velkým ... netřeba komentovat " najednou se Gaara oklepal a řekl jen "Hinato tobě to dneska sluší"
Hinata se začervenala a řekla je " děkuji Gaara-kun.
Gaara se pousmál a hned na to vstal z postele,podíval se na Hinatu ,která už držela jeho čisté triko vzal jej a oblékl se podíval se na Hinatu ,která byla celá unešená z toho že na ní vůbec promluvil.
Gaara: "Hinato-sama co je? proč se tak díváš?"
Hinata: " já!... ale ne vůbec nic... nic mi není ?" řekla a usmála se
Gaara: " vážně ti nic není nechceš třeba na snídani Hinato-sama? " vyhrkl na ní Gaara s úsměvem na rtech
Hinata : " no abych pravdu řekla mám docela hlad... ano ppůjdu ráda jestli ti to nevadí Gaara-kun? "
Gaara se zasmál a řekl "to víš že mi to nevadí když jsem tě pozval"
Hinata se usmála a Gaara ji v tu ránu vzal za ruku a táhl ji do jídelny kde už na ně čekal stůl s všelijakým jídlem
Hinata: "je to vypadá lahodně nemyslíš Gaara-kun? "
Gaara: "ano vypadá a prosímtě neříkej mi pořád Gaara-kun stačí en Gaara ano !"
Hinata se usmála a zamlula jeho jméno
Hinata:" tak v tom případě mi říkej jen Hinato" a úsměv opětovala
Gaara se usmál znovu a usadil Hinatu ke stolu,ta se dívala jestli má Gaara také hůlky u svého místa
Gaara se najednou na Hinatu zadíval a hlavou semu začaly honit myšlenky jestli udělal správně že se vyhnul Hinatině polibku nebo jestli by jí měl tedy políbit.Nakonec se Gaara vzmužil a přisunul se k Hinatě na tolik blízko aby jí mohl políbit,Gaara se k ní naklonil položil jí ruku na do vlasů aby si Hinatu k sobě přitáhl víca zašeptal
"HInato nevím jak ti to mam říct ale já.... tě....." Najednou se Gaara zasekl a úplně zrudnul zavřel oči zhluboka se nadechl znovu otevřel oči a vykřikl "Miluju tě Hinato...tak řekl jsem to mam to "
Hinata se náhle začervenala a jediné co řekla bylo "já... tebe .."
Gaara: "cože? ty co?... co mě?"
Hinata :" já tebe taky Gaara"
vyhrkla Hinata a stydlivě se začervenala.Gaara jí v tu ránu objal a řekl "miluju tě nade všechno Hinata,udělám pro tebe cokoli"
náhle si jí přitáhl blíž a joky kdyby do něj někdo kopl začal Hinatu líbat.
Hinata se náhle trhla a řekla jen "já nemůžu postavila se ke zdi a sklopila hlavu.Gaara vstal a šel k ní, obejmul jí a dal jí polibek na čelo,a zešptal "vím že můj rod je nepřítelem tvého ale srdci neporučím a to mě táhne ik tobě Hinata miluji tě a jsem schopen jet okamžitě do Konohy k tvému klanu poklonit se tvému otci a všem ostatním a říct mu pravdu..já tě miluji"
sotva to dořekl Hinata ho obejmula a políbila náhle se začali líbat oba tak vášnivé polibky Hinata nikdy nezažila když se líbala s Narutem bylo to jiné v každém Narutově polibku byla otázka smí nesmím zatímco Gaarovo polibky ne vtěch se gaara neptal jestli smí nebo ne místo toho jí v nich říkal "děkuji" pak náhle Hinata přestala i přemýšlet a zcela se nechala pohlit do jeho polibků a oddala se jeho lásce k ní.
Gaara jí náhle přestal líbat a místo toho jí sjel polibky na krk soustředil se hlavně na to místo kde se jí pnula tepna s horkou krví,náhle jí přejel polibky na ucho.
Gaara jí přestal líbat a zašeptal jí do ucha "Hinato já se tě zaptát teď a pak už budu je čekat chceš mě?...chceš to?"
Hinata: "Ano chci tě..." zašeptala
v tu ránu jí Gaara vzal do náručí a nesl jí do druhého patra do svého pokoje.
když tam došli položil jí Gaara na postel a začal jí líbat a svlékat.
Hinata se stále snažila zavřít oči a přečkat to ale když si Gaara začal svlékat triko musela se dívat tak úžasného muže nikdy předtím neviděla nedokázala odolat jeho břišnímu svalstvu,jeho bicepsům a hlavně jeho nádherným leč uhrančivím očím, které se na ní dívali a nepřestaly dokud se jí Gaara opět nedotýkal ústy.
Hinata si pomyslela "proč je se nedokáži přestat dívat do jeho očí ? proč mě láka se do nich alespoň jednou hluboce podívat? proč? "
Gaara í náhle přestal líbat, zvedl se a podíval se na ní a v tu chvíli si pomyslel "dělám vůbec správně? vždyť Hinata je kamarádka mojí sestry a mému bratrovi se dřív taky líbila, vím že to není správné, tak proč ale nemohu přestat? "
Hinata: "Gaara co je co se děje? "
Gaara: " ale nic Hinata jen nevím zda děláme správně... co myslíš ? "
Hinata: " správně neděláme to vím přesně ale proč to nezkusit když nám poroučí srdce a to pouto co jsme si mezi sebou utvořily "
Gaara: " jenže já tě miluju a nechci aby se to nějak pokazilo kvůli takové prkotině jako je to že bych se stebou miloval"
Hinata:" nic se nepokazí pokud na tom nebudš chtít něco pokazit tak se tě zeptám miluješ mě....chceš mě?
Gaara se náhle podíval Hinatě do očí a viděl opět tu dívku co seděla u jeho postele a držela jeho tričko byla to ona ta kterou miluje a milovat bude.